Implementace open source

Osvobodťe své IT

Uvažujete o nahrazení komerčních produktů open source produkty? Začínáte podnikat a chcete stavět na open source?
Nabízíme implementaci open source produktů a pomoc s jejich integrací do Vašeho podnikání.

Co je to open source?

Open source – v překladu otevřený software – je software s otevřeným zdrojovým kódem. To znamená, že jde o technologie, které jsou zdarma (neplatí se u nich žádné licence za legální používání) a které mají vysokou technickou dostupnost (zdrojové kódy jsou veřejně přístupné, každý je může vidět, upravovat a distribuovat).

Open source softwary jsou schopné plně nahradit komerční produkty.

Projekty připravené k implementaci

Vyberte si jeden, více nebo všechny a ponořte se do nekonečných výhod svobodného softwaru.

Open source technologie 100% nahradí drahé programy například v oblastech bezpečnosti, automatizace, virtualizace či správy uživatelů. Přečtěte si o jednotlivých softwarech  více zde nebo nás kontaktujte a probereme Vaše požadavky.

Zvolte svobodu, zvolte open source.

Proxmox
FreeIPA
zabbix
pfsense
Ansible
Greenbone
OPENVPN
GitLAB
MySQL
Postgresql
Kubernetes
WAZUH
snort
Debian
SQUID
LibreOffice
Docker

A další open source technologie

reagujeme

okamžitě.


vytváříme

přehledné nabídky.


komunikujeme

transparentně.


hodnotíme

vývoj.


OpenVPN je registrovaná značka společnosti OpenVPN inc., KALI LINUX ™ je registrovaná značka společnosti Offensive Security , PROXMOX is je registrovaná značka společnosti Proxmox Server Solutions Gmbh., pfSense® and pfSense Certified® je registrovaná značka společnosti Electric Sheep Fencing, LLC, Zabbix je registrovaná značka společnosti Zabbix LLC, Red Hat® Ansible® je registrovaná značka společnosti Red Hat, Inc, Greenbone je registrovaná značka společnosti Greenbone Networks Gmb, FreeIPA je registrovaná značka společnosti Red Hat, Inc , MySQL je registrovaná značka společnosti Oracle Corporation, PostgreSQL je registrovaná značka společnosti PostgreSQL Community Association of Canada, Docker je registrovaná značka společnosti Docker, Inc, Ubuntu je registrovaná značka společnosti Canonical Limited, CUPS je registrovaná značka společnosti Apple Inc., Wazuh je registrovaná značka společnosti Wazuh Inc.